Skip to main content

Parcel · Map 385100

2 HYLAND AVE

Owner: BEZSMERTNYY DMYTRO

Assessed value

$168,560

$99,950 bldg · $68,610 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1995

1,184 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1995
Living area
1,184 sqft · 1.0 story