Skip to main content

Parcel · Map 374600

29 HYLAND AVE

Owner: PERRUCCI JOSEPH M & JUDY J

Assessed value

$187,120

$126,640 bldg · $60,480 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1993

1,767 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1993
Living area
1,767 sqft · 1.0 story