Skip to main content

Parcel · Map 140600

287 CHURCH HILL RD

Owner: HACKENSON NEAL B

Assessed value

$151,190

$77,070 bldg · $74,120 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1999

1,108 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1999
Living area
1,108 sqft · 1.7 stories