Skip to main content

Parcel · Map 292200

159 CHURCH HILL RD

Owner: REING JOSEPH B & NICOLE T

Assessed value

$146,830

$75,820 bldg · $71,010 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1998

1,144 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,144 sqft · 1.0 story