Skip to main content

Parcel · Map 202220

145 CHURCH HILL RD

Owner: KUZMA MARY ELLEN & MICHAEL R

Assessed value

$271,360

$200,760 bldg · $70,600 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2015

2,624 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2015
Living area
2,624 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Apr 22, 2002

    Bk/Pg OPM-10251

    $325,000

More on Church Hill Rd