Skip to main content

Parcel · Map 136421

17 GATE POST LANE

Owner: CAPUANO JEFFREY A

Assessed value

$651,350

$552,620 bldg · $98,730 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2016

5,694 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2016
Living area
5,694 sqft · 2.0 stories
Exterior
Stucco
Heat
FHA · Propane

Recorded sales

  1. Nov 9, 2020

    Bk/Pg OPM-20110012

    $690,000

More on Gate Post Lane