Skip to main content

Parcel · Map 136409

2 GATE POST LANE

Owner: BROGNA RICO & MELISSA

Assessed value

$458,960

$368,030 bldg · $90,930 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2007

4,574 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
4,574 sqft · 2.0 stories

2 GATE POST LANE — Woodbury Land Records