Skip to main content

Parcel · Map 89600

1156 MAIN ST SOUTH

Owner: GILBERT JODI MICHELLE HESSEL

Assessed value

$235,280

$167,940 bldg · $67,340 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1997

2,374 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1997
Living area
2,374 sqft · 1.0 story
Exterior
Brick
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Jan 24, 2020

    Bk/Pg OPM-19010011

    $320,000

More on Main St South