Skip to main content

Parcel · Map 133900

36 MAIN ST SOUTH

Owner: SLANE JACKLYN M

Assessed value

$238,530

$152,850 bldg · $85,680 land

Acreage

Land use

Residential

MSD

Year built

1999

1,909 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1999
Living area
1,909 sqft · 2.4 stories
Exterior
Clapboards
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Nov 9, 2020

    Bk/Pg OPM-20110011

    $3,890,000

More on Main St South