Skip to main content

Parcel · Map 88000

31 MCVEIGH RD

Owner: LUNA LUCERO ALLEN A & LUNA FRANCIA

Assessed value

$227,150

$163,110 bldg · $64,040 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2007

1,944 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
1,944 sqft · 2.0 stories