Skip to main content

Parcel · Map 74300

185 SHERMAN HILL RD

Owner: CROOK NICOLE L & LAWRENCE S

Assessed value

$268,090

$195,770 bldg · $72,320 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2010

2,485 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2010
Living area
2,485 sqft · 2.0 stories