Skip to main content

Parcel · Map 49100

23 STAGECOACH RD

Owner: ELSEMORE BRIAN V & KATE M

Assessed value

$222,440

$151,000 bldg · $71,440 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

2,346 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
2,346 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Jul 31, 2015

    Bk/Pg OPM-140163

    $380,000
  2. Sep 24, 2008

    Bk/Pg OPM-70128

    $400,000

More on Stagecoach Rd