Skip to main content

Parcel · Map 162300

31 STAGECOACH RD

Owner: MCGILL STEPHEN & TARA P

Assessed value

$226,010

$154,630 bldg · $71,380 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

2,498 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
2,498 sqft · 2.0 stories