Skip to main content

Parcel · Map 385800

705 MAIN ST SOUTH

Owner: 705 MAIN STREET LLC

Assessed value

$137,490

$61,110 bldg · $76,380 land

Acreage

Land use

Commercial

MQ-B

Year built

1996

756 sqft

Owner mailing

705 MAIN ST SOUTH, WOODBURY, CT

Building

Style
Snack Bar
Year built
1996
Living area
756 sqft · 1.0 story
Exterior
Concrete Block

Recorded sales

  1. Apr 4, 2005

    Bk/Pg OPM-40139

    $200,000

More on Main St South