Skip to main content

Parcel · Map 368310

1166 MAIN ST SOUTH

Owner: VARGOSHE WADE S A & WENDY E

Assessed value

$249,570

$183,180 bldg · $66,390 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2005

2,543 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2005
Living area
2,543 sqft · 1.8 stories