Skip to main content

Parcel · Map 321100

1143 MAIN ST SOUTH

Owner: SFINAROLAKIS EFTIHIOS & EVANGELIA

Assessed value

$196,590

$129,710 bldg · $66,880 land

Acreage

Land use

Commercial

OS60

Year built

1994

2,011 sqft

Building

Style
Restaurant
Year built
1994
Living area
2,011 sqft · 1.0 story

1143 MAIN ST SOUTH — Woodbury Land Records