Assessed value
$322,880
$234,760 bldg · $88,120 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS80
Year built
2018
5,792 sqft
Building
- Style
- Contemporary
- Year built
- 2018
- Living area
- 5,792 sqft · 2.0 stories