Skip to main content

Parcel · Map 224500

18 WOODLAND LANE

Owner: MASTROIANNI MICHAEL T

Assessed value

$125,710

$53,280 bldg · $72,430 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

1998

756 sqft

Building

Style
Apartment/Garage
Year built
1998
Living area
756 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Propane

Recorded sales

  1. Mar 3, 2022

    Bk/Pg OPM-210300003

    $160,000
  2. Jul 3, 2017

    Bk/Pg OPM-161163

    $60,000

More on Woodland Lane