Skip to main content

Parcel · Map 274300

164 QUANOPAUG TRAIL

Owner: PELLETIER MARIAN A & DENIS A

Assessed value

$255,570

$185,560 bldg · $70,010 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2003

2,796 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
2,796 sqft · 2.0 stories