Skip to main content

Parcel · Map 286900

16 QUANOPAUG TRAIL

Owner: PETERS J MARK & SUSAN

Assessed value

$233,850

$171,090 bldg · $62,760 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2001

2,635 sqft

Building

Style
Dutch Colonial
Year built
2001
Living area
2,635 sqft · 1.9 stories
Exterior
Log
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. May 27, 2003

    Bk/Pg OPM-20198

    $400,000

More on Quanopaug Trail

16 QUANOPAUG TRAIL — Woodbury Land Records