Skip to main content

Parcel · Map 258700

13 TOWN LINE RD

Owner: BOROSKI AMANDA & JEFFREY D

Assessed value

$191,540

$134,680 bldg · $56,860 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2011

1,900 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2011
Living area
1,900 sqft · 1.8 stories
Exterior
Clapboards
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Jul 2, 2018

    Bk/Pg OPM-171001154

    $280,900
  2. Oct 4, 2011

    Bk/Pg OPM-110002

    $260,000
  3. Jul 6, 2010

    Bk/Pg OPM-90105

    $122,500

More on Town Line Rd