Skip to main content

Parcel · Map 122000

31 TOWN LINE RD

Owner: FAZIOLI MARK &; MCGARIGLE-FAZIOLI PATRICIA

Assessed value

$256,140

$195,700 bldg · $60,440 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2005

2,722 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2005
Living area
2,722 sqft · 2.0 stories
Exterior
Log
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Sep 8, 2020

    Bk/Pg OPM-19900005

    $355,000

More on Town Line Rd