Skip to main content

Parcel · Map 244430

36 FAIR GROUNDS RD

Owner: GEORGE RICARDO & MELISSA

Assessed value

$285,130

$212,240 bldg · $72,890 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

2006

3,507 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2006
Living area
3,507 sqft · 2.0 stories