Assessed value
$261,640
$189,060 bldg · $72,580 land
Acreage
—
Land use
Residential
RA40
Year built
2006
2,849 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2006
- Living area
- 2,849 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl
- Heat
- FHA · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Fair Grounds Rd
8 FAIR GROUNDS RD
$242,170 · Built 2006
11 FAIR GROUNDS RD
$272,970 · Built 2006
15 FAIR GROUNDS RD
$227,700 · Built 2006
16 FAIR GROUNDS RD
$258,760 · Built 2006
21 FAIR GROUNDS RD
$281,760 · Built 2006
22 FAIR GROUNDS RD
$318,430 · Built 2006
28 FAIR GROUNDS RD
$309,150 · Built 2007
31 FAIR GROUNDS RD
$262,720 · Built 2006