Skip to main content

Parcel · Map 241800

32 WHITE OAK RD

Owner: FARROW ERNEST F (1/2 INT) +; ZOMBAR MICHAEL J (1/2 INT)

Assessed value

$163,440

$97,670 bldg · $65,770 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1997

1,260 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1997
Living area
1,260 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. May 1, 2013

    Bk/Pg OPM-120067

    $277,500
  2. Nov 17, 2009

    Bk/Pg OPM-90018

    $275,000
  3. Apr 7, 2003

    Bk/Pg OPM-20150

    $7,518

More on White Oak Rd