Skip to main content

Parcel · Map 41600

20 WHITE OAK RD

Owner: THORNE RICHARD & DOLORES

Assessed value

$155,160

$91,660 bldg · $63,500 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1998

1,348 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,348 sqft · 1.0 story