Skip to main content

Parcel · Map 234700

132 STONE PIT RD

Owner: CIPRIANI CHARLES & SAMANTHA

Assessed value

$496,440

$438,560 bldg · $57,880 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2010

5,148 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2010
Living area
5,148 sqft · 1.0 story