Skip to main content

Parcel · Map 21010

41 STONE PIT RD

Owner: MCKIM GREGORY A +; RIECKER ANDREW K

Assessed value

$317,020

$249,500 bldg · $67,520 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2008

3,014 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2008
Living area
3,014 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Feb 14, 2005

    Bk/Pg OPM-40103

    $540,000
  2. Feb 14, 2005

    Bk/Pg OPM-40104

    $540,000
  3. May 28, 2002

    Bk/Pg OPM-10293

    $429,800

More on Stone Pit Rd