Skip to main content

Parcel · Map 233900

63 HARD HILL RD

Owner: MCQUEENEY WILLIAM A & RONNIE J

Assessed value

$232,500

$161,130 bldg · $71,370 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2002

2,428 sqft

Building

Style
Salt Box
Year built
2002
Living area
2,428 sqft · 2.0 stories