Skip to main content

Parcel · Map 392100

22 HARD HILL RD

Owner: MICHELE M WOOD REVOCABLE TRUST (2/3 INT); BAHR LAURIE A (1/3 INT)

Assessed value

$143,500

$68,720 bldg · $74,780 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1995

1,064 sqft

Owner mailing

22 HARD HILL RD SOUTH, WOODBURY, CT

Building

Style
Ranch
Year built
1995
Living area
1,064 sqft · 1.0 story