Skip to main content

Parcel · Map 227700

61 INDIAN LANE

Owner: ASELTINE KATHRYN E

Assessed value

$176,530

$101,750 bldg · $74,780 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

1,242 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1998
Living area
1,242 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Jan 30, 2023

    Bk/Pg OPM-220100009

    $335,000
  2. May 13, 2003

    Bk/Pg OPM-20188

More on Indian Lane