Skip to main content

Parcel · Map 325600

21 INDIAN LANE

Owner: SCHALICH PAUL

Assessed value

$205,670

$133,540 bldg · $72,130 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2008

1,680 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2008
Living area
1,680 sqft · 1.5 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Aug 9, 2005

    Bk/Pg OPM-40258

    $340,000
  2. Dec 2, 2002

    Bk/Pg OPM-20067

    $263,000

More on Indian Lane