Skip to main content

Parcel · Map 214800

41 HARD HILL RD

Owner: BRENNAN MICHAEL

Assessed value

$222,120

$148,860 bldg · $73,260 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2005

2,160 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2005
Living area
2,160 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Jul 25, 2007

    Bk/Pg OPM-60164

    $401,000

More on Hard Hill Rd