Assessed value
$239,450
$148,960 bldg · $90,490 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS100
Year built
2002
1,990 sqft
Building
- Style
- Ranch
- Year built
- 2002
- Living area
- 1,990 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- HWBB · Oil
Recorded sales
Jun 28, 2012
Bk/Pg OPM-110087
More on White Deer Rocks Rd
9 WHITE DEER ROCKS RD
$151,220 · Built 1990
12 WHITE DEER ROCKS RD
$156,720 · Built 1992
13 WHITE DEER ROCKS RD
$195,280 · Built 1996
20 WHITE DEER ROCKS RD
$143,350 · Built 1997
22 WHITE DEER ROCKS RD
$187,620 · Built 1995
28 WHITE DEER ROCKS RD
$182,880 · Built 1995
33 WHITE DEER ROCKS RD
$227,230 · Built 1995
52 WHITE DEER ROCKS RD
$193,870 · Built 2001