Skip to main content

Parcel · Map 107500

46 HARD HILL RD

Owner: JAMO DIMETROIS C JR & JOANA T

Assessed value

$177,900

$107,910 bldg · $69,990 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

1,780 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,780 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Mar 1, 2002

    Bk/Pg OPM-10213

    $164,900

More on Hard Hill Rd