Skip to main content

Parcel · Map 88100

20 QUAIL RUN RD

Owner: QUINN GEOFFREY C & DEBORAH M KNAPP-

Assessed value

$247,970

$167,180 bldg · $80,790 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2002

3,013 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2002
Living area
3,013 sqft · 2.0 stories