Skip to main content

Parcel · Map 87720

38 CHOHEES TRAIL

Owner: DAYTON RYAN M & LISA

Assessed value

$349,910

$281,690 bldg · $68,220 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2014

3,401 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2014
Living area
3,401 sqft · 2.3 stories