Skip to main content

Parcel · Map 79870

152 SCUPPO RD

Owner: MORRISROE SCOTT & GINA

Assessed value

$270,040

$178,640 bldg · $91,400 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2018

2,119 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2018
Living area
2,119 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Propane

Recorded sales

  1. Mar 31, 2016

    Bk/Pg OPM-150089

    $110,000
  2. Jan 2, 2015

    Bk/Pg OPM-140049

    $50,000

More on Scuppo Rd