Skip to main content

Parcel · Map 78800

24 LINDEN RD

Owner: QUINN JUSTIN B +; PISCATELLI MARTINA MARIE

Assessed value

$177,830

$113,570 bldg · $64,260 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1996

1,910 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,910 sqft · 1.7 stories
Exterior
Wood Shingles
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Mar 10, 2010

    Bk/Pg OPM-90053

    $287,000

More on Linden Rd