Skip to main content

Parcel · Map 7500

131 SYCAMORE AVE

Owner: KARLA E DENNISON TSTEE OF THE; DENNISON IRREVOCABLE TRUST

Assessed value

$187,600

$105,230 bldg · $82,370 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1995

1,884 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1995
Living area
1,884 sqft · 2.0 stories