Skip to main content

Parcel · Map 74900

50 LAKE RD

Owner: COOK PATRICK C

Assessed value

$176,770

$115,090 bldg · $61,680 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1995

1,140 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1995
Living area
1,140 sqft · 1.0 story