Skip to main content

Parcel · Map 71300

482 GRASSY HILL RD

Owner: CONNERY PETER W & BARBARA

Assessed value

$199,920

$117,160 bldg · $82,760 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

1993

1,873 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1993
Living area
1,873 sqft · 1.0 story

482 GRASSY HILL RD — Woodbury Land Records