Skip to main content

Parcel · Map 68140

23 CARRIAGE LANE

Owner: DOMARECK RUSSELL J & JUDY B

Assessed value

$280,240

$215,350 bldg · $64,890 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2007

2,834 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
2,834 sqft · 2.0 stories