Skip to main content

Parcel · Map 67110

171 MINORTOWN RD

Owner: MCNERNEY LAURA C

Assessed value

$336,970

$261,560 bldg · $75,410 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2011

3,313 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2011
Living area
3,313 sqft · 2.0 stories
Exterior
Clapboards
Heat
Hydro · Gas

Recorded sales

  1. Nov 15, 2019

    Bk/Pg OPM-1911005

    $495,000

More on Minortown Rd