Skip to main content

Parcel · Map 64300

236 ORCHARD AVE

Owner: SALWOCKI JAMES

Assessed value

$164,450

$109,990 bldg · $54,460 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2001

1,809 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
1,809 sqft · 2.0 stories
Exterior
Clapboards
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Mar 4, 2005

    Bk/Pg OPM-40118

    $304,000

More on Orchard Ave