Skip to main content

Parcel · Map 61500

38 CAM AVE

Owner: MCDONALD JOHN K & STEPHANIE D

Assessed value

$174,280

$102,460 bldg · $71,820 land

Acreage

Land use

RA40

Year built

1993

1,676 sqft

Building

Year built
1993
Living area
1,676 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Cam Ave