Skip to main content

Parcel · Map 6100

337 QUASSAPAUG RD

Owner: ANDERSON KAREN L + WHITCOMB CHARLES

Assessed value

$265,870

$202,730 bldg · $63,140 land

Acreage

Land use

Industrial

OS100

Year built

1998

2,140 sqft

Building

Style
Light Industrial
Year built
1998
Living area
2,140 sqft · 1.0 story