Skip to main content

Parcel · Map 60400

365 WEEKEEPEEMEE RD

Owner: ED BILLET LLC

Assessed value

$238,130

$154,250 bldg · $83,880 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1999

2,310 sqft

Owner mailing

PO BOX 732, WOODBURY, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Ranch
Year built
1999
Living area
2,310 sqft · 1.0 story