Skip to main content

Parcel · Map 5600

11 BEAR HILL RD

Owner: ANDERSON MARTIN DAVID

Assessed value

$196,150

$97,400 bldg · $98,750 land

Acreage

Land use

RA40

Year built

1991

1,560 sqft

Building

Year built
1991
Living area
1,560 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Bear Hill Rd