Skip to main content

Parcel · Map 48880

410 QUASSAPAUG RD

Owner: USAMI SABURO & ANDREA R

Assessed value

$274,120

$210,170 bldg · $63,950 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2011

2,381 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
2011
Living area
2,381 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Gas

Recorded sales

  1. Apr 24, 2020

    Bk/Pg OPM-190400019

    $375,000
  2. Jan 31, 2008

    Bk/Pg OPM-70053

    $570,147

More on Quassapaug Rd